Kiedy warto wdrożyć moduł wypożyczalnia LoMag?

Nowoczesny program magazynowy jest podstawą do tego, aby zarządzanie przedsiębiorstwem stało się proste oraz bezproblemowe. Warto zdecydować się na oprogramowanie, które rozwija się wraz z firmą. Dzięki temu w dowolnym momencie możemy dodać nowe moduły. Dużym zainteresowaniem cieszy się moduł wypożyczalnia, który stanowi rozszerzenie popularnego programu LoMag. Jest to szczególnie dobre rozwiązanie w przypadku firm, które specjalizują się nie tylko w sprzedaży, ale również wypożyczaniu różnego typu towarów. Wymaga to generowania odpowiednich dokumentów. Zakup nowego programu jest kompletnie nieopłacalny.

 

Oszczędność gotówki

 

Rozszerzając program magazynowy o nowy moduł mamy pewność, że zaoszczędzimy sporą ilość gotówki. Ponadto nie musimy konfigurować nowych narzędzi od podstaw, a tym samym zaoszczędzimy czas. Na uwagę zasługuje fakt, że moduł wypożyczalnia jest prosty i szybki w obsłudze. Już na samym początku powinniśmy stworzyć bazę danych, która będzie niezbędna podczas tworzenia dokumentów. Dzięki temu nie będziemy musieli wprowadzać ich ręcznie. Wystarczy, że wybierzemy interesujące nas pozycję z listy. Z pewnością usatysfakcjonuje to osoby, które cenią sobie wygodę.

 

Możliwość generowania dokumentów

 

Program wypożyczalnia pozwala wygenerować wszystkie niezbędne dokumenty, które stanowią Potwierdzenie przeprowadzanej transakcji. W momencie zwrotu możemy utworzyć fakturę VAT. Warto wiedzieć, że opisywane oprogramowanie pozwala również wystawić paragon do wypożyczonego towaru. Wszystko zależy więc od naszych indywidualnych preferencji. Program elastycznie dopasowuje się do potrzeb użytkowników, co można uznać za wielką zaletę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *